首頁 > Cincon代理商 > CFM260S120C
影像僅供參考,以產品規格為準
CFM260S120C
型號描述:
機箱式電源 260W 85-264Vin 12Vout 18.34A Cover
型號:
CFM260S120C
品牌:
Cincon
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Box
Power (Watts)
260W
Features
PFC, Universal Input
Size / Dimension
4.60" L x 2.52" W x 1.59" H (116.8mm x 64.0mm x 40.5mm)
Mounting Type
Chassis Mount
Voltage - Input
85 ~ 264 VAC
Type
Enclosed
Operating Temperature
-30°C ~ 80°C (With Derating)
Applications
Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency
Efficiency
92%
Voltage - Output 1
12V
Voltage - Output 2
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Number of Outputs
1
Voltage - Isolation
3 kV
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
Standard Number
60335-1; 62368-1
Current - Output 1
21.67 A