VBM511-75-1502
- 型號描述:
BNC Connector Jack, Female Socket 75 Ohms Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
CONN BNC JACK R/A 75 OHM PCB
- 型號:
- VBM511-75-1502
- 品牌:
- Cinch Connectivity Solutions
數量:
- Connector Style
- BNC
- Connector Type
- Jack, Female Socket
- Contact Termination
- Solder
- Shield Termination
- Solder
- Impedance
- 75 Ohms
- Mounting Type
- Panel Mount, Through Hole, Right Angle
- Mounting Feature
- Bulkhead - Front Side Nut
- Cable Group
- Fastening Type
- Bayonet Lock
- Frequency - Max
- 1 GHz