CS19108-IMX8MP-133P
- 型號描述:
Panel PC ARM? Cortex?-A53 1.6GHz, 4 Core eMMC, 32GB LPDDR4 (4GB Installed)
13.3'' NXP i.MX8MP IPC
- 型號:
- CS19108-IMX8MP-133P
- 品牌:
- Chipsee
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Retail Package
- Features
- Micro SD Card Slot
- Display Type
- 13.3" Touchscreen
- Mounting Type
- Panel Mount, VESA Mount
- Type
- Panel PC
- Operating Temperature
- 0°C ~ 60°C
- Voltage - Supply
- 12 ~ 36VDC
- Core Processor
- ARM® Cortex®-A53 1.6GHz, 4 Core