ESMQ251VSN222MA50S
- 型號描述:
2200 μF 250 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 85°C
CAP ALUM 2200UF 20% 250V SNAP TH
- 型號:
- ESMQ251VSN222MA50S
- 品牌:
- Chemi-Con
數量:
- Packaging
- Bulk
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can - Snap-In
- Size / Dimension
- 1.378" Dia (35.00mm)
- Polarization
- Mounting Type
- Through Hole
- Operating Temperature
- -25°C ~ 85°C
- Lead Spacing
- 0.394" (10.00mm)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 85°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 2.047" (52.00mm)
- Capacitance
- 2200 µF
- Voltage - Rated
- 250 V