EMZA350ARA221MHA0G
- 型號描述:
220 μF 35 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EMZA350ARA221MHA0G
- 品牌:
- Chemi-Con
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 500
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:500
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.315" Dia (8.00mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Ratings
- AEC-Q200
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.413" (10.50mm)
- Capacitance
- 220 µF
- Voltage - Rated
- 35 V
- Impedance
- 160 mOhms
- Ripple Current @ Low Frequency
- 300 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 600 mA @ 100 kHz