EMZA250ARA220ME61G
- 型號描述:
22 μF 25 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 105°C
CAP ALUM 22UF 20% 25V SMD
- 型號:
- EMZA250ARA220ME61G
- 品牌:
- Chemi-Con
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 1000
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Package / Case
- Radial, Can - SMD
- Size / Dimension
- 0.197" Dia (5.00mm)
- Polarization
- Polar
- Mounting Type
- Surface Mount
- Operating Temperature
- -55°C ~ 105°C
- Applications
- Automotive
- Lead Spacing
- Ratings
- AEC-Q200
- ESR (Equivalent Series Resistance)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.240" (6.10mm)
- Capacitance
- 22 µF
- Voltage - Rated
- 25 V
- Impedance
- 700 mOhms
- Ripple Current @ Low Frequency
- 64 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 160 mA @ 100 kHz