EKMR451VSN101MP25S
- 型號描述:
100 μF 450 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EKMR451VSN101MP25S
- 交期:
- 7-12工作天
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.866" Dia (22.00mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- 0.394" (10.00mm)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 1.083" (27.50mm)
- Capacitance
- 100 µF
- Voltage - Rated
- 450 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 710 mA @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 1.0153 A @ 50 kHz