EKMR401VSN221MP35S
- 型號描述:
220 μF 400 V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 2000 Hrs @ 105°C
- 型號:
- EKMR401VSN221MP35S
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 200
- 幣別 (NTD)稅前單價/PCS
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5
倍增量:1
價格:
- Tolerance
- ±20%
- Size / Dimension
- 0.866" Dia (22.00mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 105°C
- Lead Spacing
- 0.394" (10.00mm)
- Lifetime @ Temp.
- 2000 Hrs @ 105°C
- Surface Mount Land Size
- Height - Seated (Max)
- 1.476" (37.50mm)
- Capacitance
- 220 µF
- Voltage - Rated
- 400 V
- Ripple Current @ Low Frequency
- 1.09 A @ 120 Hz
- Ripple Current @ High Frequency
- 1.5587 A @ 50 kHz