CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE
- 型號描述:
Diode 30 V 15A Surface Mount TLM364
DIODE SCHOTTKY 30V 15A TLM364
- 型號:
- CTLSH15-30M364 TR13 PBFREE
- 品牌:
- Central Semiconductor Corp
- 點擊查看即時庫存
起訂量:5000
倍增量:1
價格:
數量:
- Speed
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Capacitance @ Vr, F
- 920pF @ 4V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 15A
- Operating Temperature - Junction
- -55°C ~ 150°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 30 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 560 mV @ 15 A
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 100 µA @ 30 V