首頁 > Central Semiconductor Corp代理商 > CTLSH10-100L TR13 PBFREE
影像僅供參考,以產品規格為準
CTLSH10-100L TR13 PBFREE
型號描述:
Diode 100 V 10A Surface Mount TLM364
DIODE SCHOTTKY 100V 10A TLM364
型號:
CTLSH10-100L TR13 PBFREE
原廠包裝量:
5000
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology
Schottky
Capacitance @ Vr, F
610pF @ 4V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io)
10A
Operating Temperature - Junction
-55°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
680 mV @ 10 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
150 µA @ 100 V