CT1008CSF-150J
- 型號描述:
15 nH Wirewound Inductor 100mOhm
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
- 型號:
- CT1008CSF-150J
- 品牌:
- Central Technologies
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±5%
- Mounting Type
- Surface Mount
- Type
- Wirewound
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 100mOhm
- Frequency - Self Resonant
- 2.5GHz
- Inductance
- 15 nH