CMOD2004 TR PBFREE
- 型號描述:
Diode 240 V 200mA Surface Mount SOD-523
DIODE STANDARD 240V 200MA SOD523
- 型號:
- CMOD2004 TR PBFREE
- 品牌:
- Central Semiconductor Corp
- 點擊查看即時庫存
起訂量:3000
倍增量:1
價格:
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- SC-79, SOD-523
- Mounting Type
- Surface Mount
- Speed
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Reverse Recovery Time (trr)
- 50 ns
- Technology
- Standard
- Capacitance @ Vr, F
- 5pF @ 0V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io)
- 200mA
- Supplier Device Package
- SOD-523
- Operating Temperature - Junction
- -65°C ~ 150°C
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
- 240 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
- 1 V @ 100 mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr
- 100 nA @ 240 V