首頁 > Central Semiconductor Corp代理商 > CMMSH1-100G TR PBFREE
影像僅供參考,以產品規格為準
CMMSH1-100G TR PBFREE
型號描述:
Diode 100 V 1A Surface Mount SOD-123F
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123F
型號:
CMMSH1-100G TR PBFREE
品牌:
Central Semiconductor Corp
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:3000 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
SOD-123F
Mounting Type
Surface Mount
Speed
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology
Schottky
Capacitance @ Vr, F
Current - Average Rectified (Io)
1A
Supplier Device Package
SOD-123F
Operating Temperature - Junction
-65°C ~ 125°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max)
100 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If
850 mV @ 1 A
Current - Reverse Leakage @ Vr
500 µA @ 100 V