ICS08S30N04PO
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8
INDUCTIVE PROXIMITY SENSOR, M8 S
- 型號:
- ICS08S30N04PO
- 品牌:
- Carlo Gavazzi Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Output Type
- PNP-NO, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.157" (4mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 80°C
- Termination Style
- Cable
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V