ICS08S30N04NC
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.157" (4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8
- 型號:
- ICS08S30N04NC
- 品牌:
- Carlo Gavazzi
- 交期:
- 7-12工作天
- 原廠包裝量:
- 3
- Output Type
- NPN-NC, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.157" (4mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 80°C
- Termination Style
- Cable
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V