ICS08S30F02POM5
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.079" (2mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8
- 型號:
- ICS08S30F02POM5
- 品牌:
- Carlo Gavazzi
- 交期:
- 6-10工作天
- 原廠包裝量:
- 1
- Output Type
- PNP-NO, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.079" (2mm)
- Operating Temperature
- -25°C ~ 80°C
- Termination Style
- Connector
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V