ICS08S30F02NC
- 型號描述:
Inductive Proximity Sensor 0.079" (2mm) IP67 Cylinder, Threaded - M8
近接感測器 - 工業用 Inductive proximity sensor, M8 Stainless steel, 2m cable, Sn 2mm, Flush mount, Short body, NPN, NC, Supply voltage 10-36Vdc, Max output cu
- 型號:
- ICS08S30F02NC
- 品牌:
- Carlo Gavazzi
數量:
- Packaging
- Bulk
- Package / Case
- Cylinder, Threaded - M8
- Output Type
- NPN-NC, 3-Wire
- Sensing Distance
- 0.079" (2mm)
- Shielding
- Unshielded
- Operating Temperature
- -25°C ~ 80°C
- Termination Style
- Cable
- Voltage - Supply
- 10V ~ 30V