首頁 > Caddock代理商 > MP925-47.0K-1%
影像僅供參考,以產品規格為準
MP925-47.0K-1%
型號描述:
厚膜電阻器 - 透孔 47K ohm 25W 1% TO-220 PKG PWR FILM
型號:
MP925-47.0K-1%
品牌:
Caddock
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
50
起訂量:1 倍增量:1
Resistance
47 kOhms
Tolerance
±1%
Power (Watts)
25W
Composition
Thick Film
Features
Moisture Resistant, Non-Inductive
Temperature Coefficient
-20/ +80ppm/°C
Operating Temperature
-55°C ~ 150°C
Package / Case
TO-220-2 Full Pack
Supplier Device Package
TO-220
Size / Dimension
0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Height - Seated (Max)
0.650" (16.52mm)