CWR-220-14-0000
- 型號描述:
14 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold
CONN RCPT 14POS IDC GOLD
- 型號:
- CWR-220-14-0000
- 品牌:
- CW Industries
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Feed Through
- Connector Type
- Receptacle
- Contact Finish
- Gold
- Color
- Blue
- Mounting Type
- Free Hanging (In-Line)
- Wire Gauge
- Number of Positions
- 14
- Pitch
- 0.100" (2.54mm)
- Contact Type
- Female Socket
- Fastening Type
- Row Spacing
- 0.100" (2.54mm)