CWR-142-26-0203
- 型號描述:
26 Position Ribbon Cable Connector Blue IDC 28-30 AWG, Stranded or Solid Through Hole
CONN IDC 26POS 28-30AWG VERT
- 型號:
- CWR-142-26-0203
- 品牌:
- CW Industries
數量:
- Packaging
- Bulk
- Features
- Feed Through
- Connector Type
- Ribbon Cable
- Contact Finish
- Tin
- Color
- Blue
- Mounting Type
- Through Hole
- Wire Gauge
- 28-30 AWG, Stranded or Solid
- Number of Positions
- 26
- Row Spacing
- 0.100" (2.54mm)
- Contact Finish Thickness
- Cable Termination
- IDC
- Cable Pitch
- 0.050" (1.27mm)
- Board-Side Pitch
- 0.200" (5.08mm)