首頁 > CW Industries代理商 > CWR-142-10-0203
影像僅供參考,以產品規格為準
CWR-142-10-0203
型號描述:
10 Position Ribbon Cable Connector Blue IDC 28-30 AWG, Stranded or Solid Through Hole
集管和線殼 PCB Connector 10 Pin
型號:
CWR-142-10-0203
品牌:
CW Industries
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
100
起訂量:1 倍增量:1
Connector Type
Ribbon Cable
Number of Positions
10
Cable Pitch
0.050" (1.27mm)
Board-Side Pitch
0.200" (5.08mm)
Number of Rows
4
Row Spacing
0.100" (2.54mm)