首頁 > CUI Inc.代理商 > SWI5-12-N-P5R
影像僅供參考,以產品規格為準
SWI5-12-N-P5R
型號描述:
12V 6 W AC/DC External Wall Mount (Class II) Adapter Fixed Blade Input
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W
型號:
SWI5-12-N-P5R
品牌:
CUI Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
120
起訂量:15 倍增量:1
Packaging
Bulk
Size / Dimension
0.89" L x 1.42" W x 1.88" H (22.6mm x 36.0mm x 47.7mm)
Voltage - Output
12V
Polarization
Positive Center
Output Connector
Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Voltage - Input
90 ~ 264 VAC
Cord Length
59" (1.50m)
Operating Temperature
0°C ~ 40°C
Applications
ITE (Commercial)
Input Type
Fixed Blade
Approval Agency
CSA, FCC, PSE, UL
Form
Wall Mount (Class II)
Efficiency
Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max)
500mA
Input Connector
NEMA 1-15P
Region Utilized
North America
No Load Power Consumption
75mW (Max)
Power (Watts)
6 W