SDI36-24-U2-P6R
- 型號描述:
24V 36 W AC/DC External Desktop (Class I) Adapter Cord Input
桌上型電腦AC適配器 36W 24V 1.5A C14 EU cable 2.5x5.5 RA
- 型號:
- SDI36-24-U2-P6R
- 品牌:
- CUI Inc.
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- 30
- Region Utilized
- Europe
- Form
- Desktop (Class I)
- Input Type
- Cord
- Voltage - Input
- 90 ~ 264 VAC
- Voltage - Output
- 24V
- Current - Output (Max)
- 1.5A
- Power (Watts)
- 36 W
- No Load Power Consumption
- 75mW (Max)
- Polarization
- Positive Center
- Applications
- ITE (Commercial)
- Efficiency
- Level VI, CoC Tier 2
- Operating Temperature
- 0°C ~ 40°C
- Output Connector
- Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
- Cord Length
- 59" (1.50m)
- Input Connector
- IEC 320-C14
- Size / Dimension
- 3.94" L x 1.97" W x 1.30" H (100.0mm x 50.0mm x 33.0mm)