首頁 > CUI Inc.代理商 > PYBE30-Q24-D24H-DIN
影像僅供參考,以產品規格為準
PYBE30-Q24-D24H-DIN
型號描述:
DC DIN Rail Power Supply 2 Output 24V -24V 625mA, 625mA
DC/DC 轉換器 - DIN 導軌安裝 dc-dc isolated, 30 W, 9-36 Vdc input, +/
型號:
PYBE30-Q24-D24H-DIN
品牌:
CUI Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
24
起訂量:1 倍增量:1
Input Type
DC
Number of Outputs
2
AC Voltage - Input
DC Voltage - Input (Min)
9V
DC Voltage - Input (Max)
36V
Voltage - Output 1
24V
Voltage - Output 2
-24V
Voltage - Output 3
Voltage - Output 4
Voltage - Output 5
Voltage - Output 6
Current - Output (Max)
625mA, 625mA
Power (Watts)
30W
Voltage - Isolation
1.5 kV
Applications
ITE (Commercial)
Efficiency
89%
Operating Temperature
-40°C ~ 80°C (With Derating)
Features
Adjustable Output, Heat Sink, Remote On/Off
Size / Dimension
2.99" L x 1.24" W x 1.18" H (76.0mm x 31.5mm x 29.9mm)