CA32C3842GNT
- 型號描述:
- 標準時鐘振盪器 3.2mmx2.5mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +2.5V, Stab +/-100ppm, -40C/+105C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 5