CA32C3842GMR
- 型號描述:
- 標準時鐘振盪器 3.2mmx2.5mm Surface Mount Automotive Grade [AEC-Q200] HCMOS Clock, 38.4000MHz, +1.8V, Stab 100ppm, -40 C/+105 C, Pin 1 Enable, Phase Jitter 5