766141274GPTR7
- 型號描述:
270k Ohm ±2% 80mW Power Per Element Bussed 13 Resistor Network/Array ±100ppm/°C 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
RES ARRAY 13 RES 270K OHM 14SOIC
- 型號:
- 766141274GPTR7
- 品牌:
- CTS Resistor Products
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Circuit Type
- Bussed
- Resistance (Ohms)
- 270k
- Tolerance
- ±2%
- Number of Resistors
- 13
- Resistor Matching Ratio
- Resistor-Ratio-Drift
- Number of Pins
- 14
- Power Per Element
- 80mW
- Temperature Coefficient
- ±100ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Grade
- Qualification
- Applications
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.341" L x 0.154" W (8.65mm x 3.90mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.069" (1.75mm)