753101472GPTR7
- 型號描述:
4.7k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SRT
RES ARRAY 9 RES 4.7K OHM 10SRT
- 型號:
- 753101472GPTR7
- 品牌:
- CTS Resistor Products
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Circuit Type
- Bussed
- Resistance (Ohms)
- 4.7k
- Tolerance
- ±2%
- Number of Resistors
- 9
- Resistor Matching Ratio
- Resistor-Ratio-Drift
- Number of Pins
- 10
- Power Per Element
- 40mW
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Grade
- Qualification
- Applications
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 10-SRT
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.295" L x 0.080" W (7.49mm x 2.03mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.100" (2.53mm)