753091103GPTR7
- 型號描述:
10k Ohm ±2% 40mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SRT
RES ARRAY 8 RES 10K OHM 9SRT
- 型號:
- 753091103GPTR7
- 品牌:
- CTS Resistor Products
- 點擊查看即時庫存
起訂量:1000
倍增量:1
價格:
數量:
- Circuit Type
- Bussed
- Resistance (Ohms)
- 10k
- Tolerance
- ±2%
- Number of Resistors
- 8
- Resistor Matching Ratio
- Resistor-Ratio-Drift
- Number of Pins
- 9
- Power Per Element
- 40mW
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Grade
- Qualification
- Applications
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 9-SRT
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.270" L x 0.080" W (6.86mm x 2.03mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.100" (2.53mm)