742C163330JP
型號描述:
33 Ohm ±5% 63mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2506, Concave, Long Side Terminals
RES ARRAY 8 RES 33 OHM 2506
型號:
742C163330JP
Resistance (Ohms)
33
Tolerance
±5%
Power Per Element
63mW
Temperature Coefficient
±200ppm/°C
Size / Dimension
0.252" L x 0.063" W (6.40mm x 1.60mm)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Height - Seated (Max)
0.028" (0.70mm)