742C083103JP
- 型號描述:
10k Ohm ±5% 63mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals
RES ARRAY 4 RES 10K OHM 1206
- 型號:
- 742C083103JP
- Resistance (Ohms)
- 10k
- Tolerance
- ±5%
- Power Per Element
- 63mW
- Temperature Coefficient
- ±200ppm/°C
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
- Operating Temperature
- -55°C ~ 125°C
- Height - Seated (Max)
- 0.028" (0.70mm)