633P10005C2T
型號描述:
100 MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
標準時鐘振盪器 3.2mm x 2.5mm Surface Mount LVPECL Clock, 100.000000MHz, 2.5V, 500fs Max Phase Jitter, Stab 25ppm, -20 C/+70 C, Pin 1 Enable, 1k/reel
型號:
633P10005C2T
品牌:
CTS Electronic Components
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1000
Base Resonator
Crystal
Type
XO (Standard)
Frequency
100 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVPECL
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
±25ppm
Absolute Pull Range (APR)
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Current - Supply (Max)
88mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.039" (1.00mm)