220ADB04
- 型號描述:
- 編碼旋轉開關 4 position thru hole Knurl,Slot,Flat Shf
- 型號:
- 220ADB04
- 2200HT-820-H-RC
- 220W, Medical, 12V/18.34A,Power Conn_2x4