CB3LV-3C-18M432000
- 型號描述:
18.432 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 18.4320MHZ HCMOS TTL
- 型號:
- CB3LV-3C-18M432000
- 品牌:
- CTS-Frequency Controls
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS, TTL
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -20°C ~ 70°C
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Ratings
- Current - Supply (Max)
- 12mA
- Height - Seated (Max)
- 0.071" (1.80mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 18.432 MHz