CA32C1472GNR
- 型號描述:
14.7456 MHz XO (Standard) HCMOS, TTL Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
XTAL OSC XO 14.7456MHZ HCMOS TTL
- 型號:
- CA32C1472GNR
- 品牌:
- CTS-Frequency Controls
- 交期:
- 5-8工作天
- 原廠包裝量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Package / Case
- 4-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Output
- HCMOS, TTL
- Function
- Enable/Disable
- Type
- XO (Standard)
- Operating Temperature
- -40°C ~ 105°C
- Frequency Stability
- ±100ppm
- Voltage - Supply
- 2.5V
- Ratings
- AEC-Q200
- Spread Spectrum Bandwidth
- Current - Supply (Max)
- 40mA
- Height - Seated (Max)
- 0.047" (1.20mm)
- Absolute Pull Range (APR)
- Frequency
- 14.7456 MHz