403I35D25M00000
型號描述:
25 MHz ±30ppm Crystal 18pF 60 Ohms 4-SMD, No Lead
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
型號:
403I35D25M00000
品牌:
CTS-Frequency Controls
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tape & Reel (TR)
Package / Case
4-SMD, No Lead
Load Capacitance
18pF
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type
Surface Mount
Type
MHz Crystal
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability
±50ppm
Frequency Tolerance
±30ppm
Operating Mode
Fundamental
Ratings
Supplier Device Package
4-SMD (3.2x2.5)
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Frequency
25 MHz