357LB3I027M0000
- 型號描述:
27 MHz VCXO HCMOS, TTL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC VCXO 27.0000MHZ HCMOS
- 型號:
- 357LB3I027M0000
- 品牌:
- CTS-Frequency Controls
數量:
- Base Resonator
- Crystal
- Type
- VCXO
- Frequency
- 27 MHz
- Function
- Enable/Disable
- Output
- HCMOS, TTL
- Voltage - Supply
- 3.3V
- Frequency Stability
- ±50ppm
- Absolute Pull Range (APR)
- ±50ppm
- Operating Temperature
- -40°C ~ 85°C
- Current - Supply (Max)
- 30mA
- Ratings
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 6-SMD, No Lead
- Size / Dimension
- 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.079" (2.00mm)