356P2500B3C3T
型號描述:
250 MHz VCXO LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
型號:
356P2500B3C3T
Frequency
250 MHz
Voltage - Supply
3.3V
Frequency Stability
±50ppm
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
88mA
Size / Dimension
0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max)
0.073" (1.85mm)