334P2500B4C2T
型號描述:
250 MHz VCXO LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVPECL
型號:
334P2500B4C2T
品牌:
CTS-Frequency Controls
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
1000
起訂量:1000 倍增量:1
Base Resonator
Crystal
Type
VCXO
Frequency
250 MHz
Function
Enable/Disable
Output
LVPECL
Voltage - Supply
2.5V
Frequency Stability
±30ppm
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth
Current - Supply (Max)
88mA
Ratings
Mounting Type
Surface Mount
Package / Case
6-SMD, No Lead
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max)
0.043" (1.10mm)