CR4580-150
型號描述:
True RMS AC Voltage Transducer 0 ~ 150VAC Input 4 ~ 20mA Output 24VDC DIN Rail
TRANSDUCER VOLTAGE 24VDC
型號:
CR4580-150
品牌:
CR Magnetics Inc.
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Type
True RMS AC Voltage Transducer
Input Range
0 ~ 150VAC
Output
4 ~ 20mA
Isolation
2500VDC
Response Time
250ms
Accuracy
0.5%
Voltage - Supply
24VDC
Mounting Type
DIN Rail
Termination Style
Screw Terminal
Operating Temperature
0°C ~ 60°C