XAL4030-682MEC
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Molded Inductor 3.9 A 74.1mOhm Max 1616 (4040 Metric)
- 型號:
- XAL4030-682MEC
- 品牌:
- COILCRAFT
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Inductance
- 6.8 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 3.9 A
- Current - Saturation (Isat)
- 3.6A
- DC Resistance (DCR)
- 74.1mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 29MHz
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Size / Dimension
- 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.122" (3.10mm)