XAL1010-682MED
- 型號描述:
6.8 μH Shielded Molded Inductor 14 A 8.9mOhm Max Nonstandard
- 型號:
- XAL1010-682MED
- 品牌:
- COILCRAFT
- 交期:
- 7-12工作天
數量:
- Type
- Molded
- Material - Core
- Metal Composite
- Inductance
- 6.8 µH
- Tolerance
- ±20%
- Current Rating (Amps)
- 14 A
- Current - Saturation (Isat)
- 21.8A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 8.9mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- 14MHz
- Ratings
- AEC-Q200
- Operating Temperature
- -40°C ~ 165°C
- Inductance Frequency - Test
- 1 MHz
- Features
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- Nonstandard
- Supplier Device Package
- Size / Dimension
- 0.445" L x 0.394" W (11.30mm x 10.00mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.394" (10.00mm)