CSUS1210-1R0N
- 型號描述:
1 μH Shielded Wirewound Inductor 15.3 A 3.7mOhm Max 4-SMD Small Volume, Low DCR, Magnetic Shielded Structure
FIXED IND 1UH 15.3A 3.7MOHM SMD
- 型號:
- CSUS1210-1R0N
- 品牌:
- CODACA
數量:
- Type
- Wirewound
- Material - Core
- Composite
- Inductance
- 1 µH
- Tolerance
- ±30%
- Current Rating (Amps)
- 15.3 A
- Current - Saturation (Isat)
- 30A
- Shielding
- Shielded
- DC Resistance (DCR)
- 3.7mOhm Max
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- Operating Temperature
- -55°C ~ 165°C
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Features
- Small Volume, Low DCR, Magnetic Shielded Structure
- Mounting Type
- Surface Mount
- Package / Case
- 4-SMD
- Supplier Device Package
- 1210
- Size / Dimension
- 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm)
- Height - Seated (Max)
- 0.406" (10.30mm)