CSAB0730-150M
- 型號描述:
15 μH Shielded Molded Inductor 3.3 A 115mOhm Max Nonstandard
FIXED IND 15UH 3.3A 115 MOHM SMD
- 型號:
- CSAB0730-150M
- 品牌:
- CODACA
數量:
- Packaging
- Tape & Reel (TR)
- Tolerance
- ±20%
- Features
- Package / Case
- Nonstandard
- Size / Dimension
- 0.285" L x 0.260" W (7.25mm x 6.60mm)
- Mounting Type
- Surface Mount
- Shielding
- Shielded
- Type
- Molded
- Operating Temperature
- -40°C ~ 125°C
- DC Resistance (DCR)
- 115mOhm Max
- Q @ Freq
- Frequency - Self Resonant
- Ratings
- AEC-Q200
- Current - Saturation (Isat)
- 4.5A
- Material - Core
- Inductance Frequency - Test
- 100 kHz
- Supplier Device Package
- Height - Seated (Max)
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance
- 15 µH
- Current Rating (Amps)
- 3.3 A