首頁 > CODACA代理商 > CPEX5051DL-170MC
影像僅供參考,以產品規格為準
CPEX5051DL-170MC
型號描述:
17 μH Shielded Wirewound Inductor 105 A 1.52mOhm Max Vertical, 4 PC Pin High Current
FIXED IND 17UH 105A 1.52 MOHM TH
型號:
CPEX5051DL-170MC
品牌:
CODACA
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Tray
Tolerance
±20%
Features
High Current
Package / Case
Vertical, 4 PC Pin
Size / Dimension
1.969" L x 2.008" W (50.00mm x 51.00mm)
Mounting Type
Through Hole
Shielding
Shielded
Type
Wirewound
Operating Temperature
-55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR)
1.52mOhm Max
Current - Saturation (Isat)
100A
Material - Core
Metal Composite
Supplier Device Package
Height - Seated (Max)
1.811" (46.00mm)
Inductance
17 µH
Current Rating (Amps)
105 A