3132-16-1-0500-001-1-TS
- 型號描述:
16 AWG Hook-Up Wire 26/0.0100" Black 300V 500.0' (152.4m)
HOOK-UP STRND 16AWG BLK 500'
- 型號:
- 3132-16-1-0500-001-1-TS
- 品牌:
- CNC Tech
數量:
- Cable Type
- Hook-Up
- Wire Gauge
- 16 AWG
- Conductor Strand
- 26/0.0100"
- Conductor Material
- Copper, Tinned
- Jacket (Insulation) Material
- Silicone Rubber
- Jacket (Insulation) Diameter
- 0.091" (2.31mm)
- Jacket (Insulation) Thickness
- 0.016" (0.41mm)
- Length
- 500.0' (152.4m)
- Voltage
- 300V
- Operating Temperature
- -30°C ~ 150°C