LIC1030Q3R8107
型號描述:
100 F (EDLC) Supercapacitor 3.8 V Radial, Can 100mOhm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C
CAP LITHIUM HYB 100F 3.8V 10*30
型號:
LIC1030Q3R8107
品牌:
CDA (Zhifengwei Technology)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Capacitance
100 F
Tolerance
±20%
Voltage - Rated
3.8 V
ESR (Equivalent Series Resistance)
100mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.
1000 Hrs @ 85°C
Grade
Qualification
Termination
PC Pins
Mounting Type
Through Hole
Package / Case
Radial, Can
Lead Spacing
0.197" (5.00mm)
Size / Dimension
0.394" Dia (10.00mm)
Height - Seated (Max)
1.240" (31.50mm)
Operating Temperature
-20°C ~ 65°C