CXHP2R7224R-TWX
型號描述:
220 mF (EDLC) Supercapacitor 2.7 V Radial, Can 700mOhm @ 1kHz
5*10 2.7V 0.22F EDLC
型號:
CXHP2R7224R-TWX
Packaging
Box
Tolerance
-20%, +80%
Size / Dimension
0.197" Dia (5.00mm)
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C
ESR (Equivalent Series Resistance)
700mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.
Height - Seated (Max)
0.472" (12.00mm)
Grade
Capacitance
220 mF
Voltage - Rated
2.7 V