CXHP2R7125R-TWX
型號描述:
1.2 F (EDLC) Supercapacitor 2.7 V Radial, Can 200mOhm @ 1kHz 1500 Hrs @ 70°C
6.3*11 2.7V 1.2F EDLC
型號:
CXHP2R7125R-TWX
品牌:
CDA (Zhifengwei Technology)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Tolerance
-20%, +80%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C
Lead Spacing
0.098" (2.50mm)
Termination
PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance)
Lifetime @ Temp.
Height - Seated (Max)
0.551" (14.00mm)
Grade
Capacitance
1.2 F
Voltage - Rated
2.7 V