CXHP2R7105R-TW
型號描述:
1 F (EDLC) Supercapacitor 2.7 V Radial, Can 160mOhm @ 1kHz 1500 Hrs @ 70°C
2.7V 1F 8X12 EDLC
型號:
CXHP2R7105R-TW
品牌:
CDA (Zhifengwei Technology)
交期:
5-8工作天
原廠包裝量:
起訂量:1 倍增量:1
Packaging
Bag
Tolerance
-20%, +80%
Package / Case
Radial, Can
Size / Dimension
0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type
Through Hole
Operating Temperature
-40°C ~ 70°C
Lead Spacing
0.138" (3.50mm)
Termination
PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance)
160mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.
Height - Seated (Max)
0.551" (14.00mm)
Grade
Capacitance
1 F
Voltage - Rated
2.7 V